+48 511 043 121 | tarnow@jmatax.plul. Kazimierza Pułaskiego 31/3, Tarnów
+48 511 043 110 | radlow@jmatax.plul. Zakościele 1, Radłów

Współpracujemy z najlepszymi

Biznesownia.com – to niezależny broker finansowy, zewnętrzny partner naszej Kancelarii Podatkowo Rachunkowej JMA TAX, zajmujący się obsługą firm w zakresie doradztwa gospodarczego m.in. w zakresie pozyskiwania finansowania: leasingu, pożyczki, najmu, factoringu, kredytów. Biznesownia przeprowadza cały proces analizy dokumentów, wypełnienia wniosków. W imieniu Klienta kontaktuje się z działami ryzyka w instytucjach finansujących aż do pomyślnego zawarcia umowy, stosownie do udzielonego pełnomocnictwa. Szczegóły na www.biznesownia.com

MGM Brokers – Biuro Rachunkowe JMA TAX jest partnerem niezależnego brokera ubezpieczeniowego MGM Brokers, oferującego pełną obsługę w zakresie ubezpieczeń gospodarczych niezbędnych dla przedsiębiorców, zarówno w aspekcie ochrony ubezpieczeniowej ich majątku firmowego, jak i osobistego; życia i zdrowia pracowników oraz pełną paletę ubezpieczeń biznesowych takich, jak ubezpieczenia Odpowiedzialności Cywilnej wykonywanej działalności gospodarczej, ubezpieczenia należytego wykonania kontraktów, ubezpieczenia transportowe itd. itp. Brokerzy ubezpieczeniowi MGM Brokers prowadzą cały proces negocjacji warunków i wyboru programu ubezpieczenia dla klienta, działając w imieniu klienta kontaktują się z działami ryzyka w Towarzystwach Ubezpieczeniowych, aż do pomyślnego zawarcia umowy ubezpieczenia, stosownie do udzielonego pełnomocnictwa. Szczegóły na www.mgmbrokers.pl

JMA TAX wykorzystuje do obsługi księgowo-rachunkowej program Taxomatic – pierwszy tak nowoczesny program księgowy dostępny online, który pozwala na zarządzanie finansami przedsiębiorstwa i rozliczanie działalności w oparciu o pełną księgowość lub Księgę Przychodów i Rozchodów.

Może być on obsługiwany z każdego miejsca, na każdym urządzeniu posiadającym dostęp do Internetu.

Taxomatic umożliwia skanowanie faktur bezpośrednio do programu w wersji elektronicznej, dlatego nasi Klienci nie muszą dostarczać nam faktur osobiście w formie papierowej, co zaoszczędza ich czas.

Taxomatic to pewność, że wszystkie dane Twojego przedsiębiorstwa są zabezpieczone na najwyższym poziomie, co zapewnia gwarancja bezpieczeństwa z technologią Microsoft Azure i SSL.

Dodatkowo Klient JMA TAX również otrzymuje dostęp do  konta w Taxomatic, dzięki czemu 24/7 może sprawdzać finanse swojego przedsiębiorstwa, płynność firmy, wysokość podatku dochodowego i VAT – online, bez odrywania się od bieżącej pracy –  co z kolei na pewno będzie stanowiło zauważalną pomoc w codziennym zarządzaniu firmą. 

            Taxomatic tworzą przede wszystkim specjaliści z dziedziny księgowości. Jednak w projekt zaangażowani są także przedsiębiorcy, dla których jest to kluczowe narzędzie do zarządzania firmą.   Do dyspozycji naszych klientów mamy specjalny dział wsparcia składający się z trzech zespołów – wsparcia przez e-mail, chat, a także infolinię. Szczegóły na  www.taxomatic.pl

mbank

mBank – Bank przyjazny przedsiębiorcom, którego produkty finansowe takie jak rachunki bankowe, produkty kredytowe i pożyczkowe są teraz dostępne bezpośrednio w naszym biurze rachunkowym. Dzięki tej współpracy partnerskiej, klienci Biura Rachunkowego JMA TAX, mogą uzyskać specjalne warunki produktów bankowych, rabaty i uproszczone procedury weryfikacji kredytowej. Szczegóły na www.mbank.pl

OSCBR-Szkolenia-i-Webinary-kadjdg6a

Biuro Rachunkowe JMA TAX jest certyfikowanym partnerem Ogólnopolskiej Sieci Certyfikowanych Biur Rachunkowych w Polsce. OSCBR powstała w ramach projektu współpracy mBanku i SuperKsięgowa.pl, aby w sposób profesjonalny i technologicznie zaawansowany pozyskiwać i obsługiwać klientów dostarczając im nowoczesne narzędzia technologiczne łączące funkcjonalność bankowości internetowej oraz księgowości on-line a to wszystko wsparte rzetelną i realną pomocą księgowego w lokalnie działającym biurze rachunkowym. Mając pełen dostęp do swojej księgowości i finansów online 24/7 można dodatkowo spotkać się z księgowym w biurze na kawę i porozmawiać o sprawach swojej firmy. Można spotkać się, jeśli tylko klient będzie tego oczekiwał, ponieważ technologicznie, Biuro Rachunkowe JMA TAX jest przygotowane do całkowicie zdalnej obsługi księgowej naszych klientów, bez względu na ich fizyczną lokalizację. Kancelaria Podatkowo Rachunkowa JMA TAX jest zatem doskonale przystosowana do prowadzenia obsługi swoich klientów nawet w dobie pandemii oraz konieczności ograniczania kontaktów międzyludzkich face-to-face.
Oferujemy najlepsze rozwiązania, produkty i najatrakcyjniejsze ceny. Jesteśmy do dyspozycji naszych klientów zarówno w ‘realu’ jak i on-line. Zapewniamy elektroniczny dostęp do dokumentacji księgowej 24/7, sprawozdawczości oraz usprawniamy procesy księgowe poprzez zastosowanie nowoczesnych narzędzi technologicznych księgowości online połączonych z aplikacją bankowości on-line naszego partnera finansowego. Dzięki temu nasz klient oszczędza czas oraz koszty obsługi uzyskując dostęp do informacji nawet poza godzinami pracy Biura.

Telefon

+48 511 043 121+48 511 043 110

E-mail

tarnow@jmatax.plradlow@jmatax.pl

Godziny pracy

Poniedziałek - Piątek - 9:00 - 17:00Poniedziałek - Piątek - 8:00 - 16:00

Adres

ul. Kazimierza Pułaskiego 31/3, Tarnówul. Zakościele 1, Radłów

RODO

Kancelaria Podatkowo Rachunkowa JMA TAX jest marką handlową, której właścicielem jest JMA Trade Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Woli Lubeckiej Nr 77, 33-162 Ryglice, Biuro w Tarnowie (33-100 Tarnów), przy ulicy Pułaskiego 31 lok. 3.

NIP: 9930662036 | REGON: 366343156 | KRS: 0000658398, | SR DLA KRAKOWA-ŚRÓDMIEŚCIA W KRAKOWIE , XII Wydział Gospodarczy KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO |

IBAN: PL 88 1050 1722 1000 0090 8014 6922 | ING Bank Śląski S.A. |
Kapitał zakładowy: 50.000 PLN (opłacony w całości).

JMA Trade Sp. z o.o. informuje, iż od 25.05.2018 r. przetwarza Państwa dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Informacje zawarte na niniejszej stronie internetowej nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego w szczególności art.66 i nast. k.c. Zawarcie umowy dotyczącej obsługi księgowo-rachunkowej podlega każdorazowo indywidualnej wycenie. Zawarcie umowy dotyczącej finansowania i jego warunki, uzależnione są każdorazowo od wyniku badania zdolności kredytowej Klienta oraz ryzyka i warunków transakcji.

JMA TAX © 2024 All rights reserved.